ARION
Yardımcı Kitaplar

Yazar: Reneta Sibel Yolak
Şubat, 2011
1. Basım
240 Sayfa
ISBN :
978-605-4092-43-7
Barkod :9786054092437
Masal Gibi Aşklara
Reneta Sibel Yolak

AŞK öyle bir duygu ki size verdiği coşku, hayatınıza kattığı anlam, renk hiçbir şeyle ölçülemez. AŞK herkesin tatması gereken bir duygu… Gözleri parlatan, yerden havalandıran, hep neşeli hissettiren, hayal kurdurtan… Bazen de yalnız acı çektirip ağlatan… Tatmayan içinde bir eksiklik hisseder.

AŞK yaşanması gereken çok özel bir duygu… Dünyanın en güzel duygusu… Hayatlara anlam ve tuz katıyor, öyle bir yaşam getiriyor ki aşk duygusu; ne kadar sağlıklı yemek yerseniz yiyin, ne kadar spor yaparsanız yapın, aşkın verdiği enerji, güç, sağlık, parlayan gözler, atan kalbinizin ritmi başka hiçbir yerde yok…

AŞK insanın gıdası, ruhu, havası, nefesi, yaşama sevinci ve nedeni… AŞK için her ne kadar “anlatılmaz yaşanır” derlerse de pek çoğu gerçek hayattan alınmış aşk hikâyeleri de okuyacaksınız bu kitapta. Bu hikâyelerde kendinizden bir parça bulacak, belki de bazı karakterleri ayıplayacak ya da hayranlıkla “helal olsun, aşk bu işte!” diyeceksiniz. Belki de bu kitapla geçmiş günleri anacak belki de romantizmin doruğunda yaşayacaksınız, kalbinizin daha hızlı attığını duyumsayacak, bir solukta okuyup bitireceksiniz.